Opis inwestycji

Nowo powstające osiedle budynków wielorodzinnych zlokalizowane w  cichej i spokojnej części miasta Brodnica, przy ulicy Sudeckiej i  Pienińskiej. Jest to osiedle, na którym znajdzie się 6 budynków wyposażonych w nowoczesne windy, realizowanych w III etapach.

Etap I – Budynek nr 1 – termin realizacji – I kwartał 2018r.
Etap II – Budynki nr 2 i nr 6 – termin realizacji – IV kwartał 2018r.
Etap III – Budynki nr 3,4 i 5 – termin realizacji – II kwartał 2019r.

Budynki nr 4, nr 5 i nr 6 w części piwnicznej posiadają garaże indywidualne o powierzchni od 18 m2 do 22 m2. Z myślą o komforcie i  bezpieczeństwie mieszkańców teren osiedla został ogrodzony, wjazd ze  szlabanem i instalacją domofonową. Zawsze staramy się dostosować lokale do wymagań klientów, dlatego też istnieje możliwość indywidualnej zmiany układu pomieszczeń w lokalach. Otoczenie osiedla stanowią domy jednorodzinne oraz niska zabudowa co sprawia, że  inwestycja ta idealna jest dla ludzi ceniących sobie spokój i wygodę. Dobry wyjazd w kierunku Torunia oraz Rypina

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z każdym klientem prowadzimy rozmowy indywidualnie.

Wybierz mieszkanie

Do każdego lokalu przynależna komórka lokatorska. W poziomie piwnic znajdują się indywidualne garaże o powierzchni od 18 m2 do 22m2.


The table with ID 15 not exists.
The table with ID 16 not exists.
The table with ID 17 not exists.
The table with ID 18 not exists.
The table with ID 19 not exists.
The table with ID 20 not exists.
The table with ID 50 not exists.
The table with ID 51 not exists.
The table with ID 52 not exists.
The table with ID 53 not exists.
The table with ID 54 not exists.
The table with ID 55 not exists.

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowany jest w Brodnicy przy ulicy Sudeckiej i Pienińskiej.
 

Galeria

Biuro sprzedaży

Skontaktuj się z nami


Od Dnia 20.03.2018 roku biuro sprzedaży
przy ul. 18 Stycznia zostało przeniesione na


ul. Świętokrzyska (teren budowy)
Brodnica


Tel. 693-328-435

deweloper@ekobud.ostroda.pl


Godziny otwarcia:
Pn. - pt.: 12:00 - 16:00

Wyślij wiadomość

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb przygotowania oferty przez Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego "EKOBUD" Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej „RODO”, Informujemy, że nadsyłając do nas korespondencję w wersji elektronicznej wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w wymiarze i w zakresie określonym w tej korespondencji. W odniesieniu do nadesłanych do nas danych osobowych stajemy się ich Administratorem: P.B.O. „EKOBUD” Sp. z o.o. z siedzibą w Ostródzie. Każdemu nadsyłającemu korespondencję przysługuje prawo do: informacji o zakresie wykorzystania i statusie swoich danych, sprostowania swoich danych, przetwarzania swoich danych przez Administratora, żądania ograniczenia przetwarzania swoich danych oraz usunięcia tych danych. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia Państwa danych bez dalszego informowania w przypadku otrzymania korespondencji niezamawianej, nieautoryzowanej lub w przypadku braku prawnie uzasadnionego celu przetwarzania. Oświadczamy, że przetwarzanie danych odbywa się w zabezpieczonych systemach utrzymania infrastruktury poczty elektronicznej i strony internetowej, na dyskach komputerów osób upoważnionych do prowadzenia korespondencji. Państwa dane zostaną usunięte z chwilą zakończenia korespondencji. W sytuacji przystąpienia do dalszych negocjacji dane będą chronione wg kolejnych instrukcji.

    Informujemy jednocześnie, że osoby prowadzące korespondencję z domeny „ekobud.ostroda.pl” i „pboekobud.pl.” wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych, w zakresie w jakim podane zostały w stopce e-maila wraz z adresem e-mail wyłącznie do prowadzenia korespondencji.

    Przedstawione wizualizacje stanowią wstępną poglądową koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera. Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów nie stanowią oferty w  rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd i kolorystyka budynków/obiektów oraz otoczenia może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.