Oferty pracy

Aktualne

Aplikuj na jedno z poniższych ogłoszeń o pracę

1Pracownik budowlany
Opis stanowiska:
  • Budowa budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej.

  • Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na budowie
  • Chęci do pracy, siła fizyczna, wytrwałość

  • Oferujemy:
  • pracę w stabilnej w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę
  • długoterminowe zatrudnienie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wysokość wynagrodzenia uzależniona od doświadczenia, umiejętności i jakości wykonywanej pracy

  • Aplikuj:

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego "EKOBUD" Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

    W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z działem Kadr Tel.: 89 646-22-71 w.26.

    Jeżeli nie znalazłeś wśród proponowanych przez nas ofert pracy odpowiedniego dla siebie stanowiska, a interesuje Cię praca w naszej firmie, wyślij do nas CV w ramach aplikacji spontanicznej. Może to właśnie Ciebie potrzebujemy!

    Szanowni Państwo,
    W sytuacji zaostrzonych procedur bezpieczeństwa w naszym kraju, w trosce o zdrowie Państwa oraz naszych Pracowników bezwzględnie prosimy o zawieszenie osobistych wizyt w naszych biurach, na terenie budów oraz we współpracujących kancelariach notarialnych osoby, które:
    • w ciągu ostatnich 14 dni powróciły zza granicy
    • osoby chore lub mające kontakt z osobami zarażonymi, przebywającymi na kwarantannie
    • osoby mające jakiekolwiek wątpliwości względem swojego stanu zdrowia.

    Jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie i mailowo

    Bardzo prosimy o dostosowanie się do obowiązujących zasad bezpieczeństwa i wyrozumiałość względem wprowadzonych przez nas restrykcji.
    Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
    We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
    WordPress Popup