cof

O firmie

„EKOBUD” Sp. z o.o. jest firmą realizującą inwestycje samodzielnie w ramach budownictwa deweloperskiego, jak również dla jednostek państwowych i samorządowych, czy też dla klientów indywidualnych. Zapewniamy efektywną współpracę z inwestorem już na etapie przygotowania inwestycji (wybór technologii, wersji materiałowej, opracowanie dokumentacji wraz z ustaleniem kosztów zadania inwestycyjnego) aż do pozwolenia na użytkowanie i rozpoczęcia eksploatacji.

Przedsiębiorstwo zapewnia krótkie terminy realizacji, wykwalifikowaną kadrę, wysoką jakość robót i najlepsze materiały.


Dewizą Spółki jest hasło „PO PIERWSZE KLIENT”

Historia firmy

Nasza firma posiada bogatą historię.
 • 1952 rok

  Założono Państwowe Przedsiębiorstwo zajmujące się budownictwem dla potrzeb rolnictwa.
 • 1964 rok

  Przekształcenie się w Przedsiębiorstwo Budownictwa Rolnego PBR-ol Ostróda.
 • 1993 rok

  Transformacja i przekształcenie się w Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego "EKOBUD" Sp. z o.o. W tej formule istnieje do dzisiaj. Spółka zrealizowała wiele inwestycji o różnorodnym charakterze w tym między innymi: obiekty użyteczności publicznej, hale sportowe, sale gimnastyczne, obiekty szkolne i dydaktyczne, hale przemysłowe, obiekty ochrony środowiska i oczyszczalnie ścieków, a także obiekty drogowe.
 • od 1993 roku

  Firma skupia się również na działalności deweloperskiej realizując budynki mieszkalne oraz całe osiedla mieszkaniowe m.in. w Ostródzie, Olsztynie, Elblągu, Brodnicy, Iławie.
 • 2018 rok

  Spółka obchodzi 25-lecie działalności.
Szanowni Państwo,
W sytuacji zaostrzonych procedur bezpieczeństwa w naszym kraju, w trosce o zdrowie Państwa oraz naszych Pracowników bezwzględnie prosimy o zawieszenie osobistych wizyt w naszych biurach, na terenie budów oraz we współpracujących kancelariach notarialnych osoby, które:
• w ciągu ostatnich 14 dni powróciły zza granicy
• osoby chore lub mające kontakt z osobami zarażonymi, przebywającymi na kwarantannie
• osoby mające jakiekolwiek wątpliwości względem swojego stanu zdrowia.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji telefonicznie i mailowo

Bardzo prosimy o dostosowanie się do obowiązujących zasad bezpieczeństwa i wyrozumiałość względem wprowadzonych przez nas restrykcji.
Thanks for signing up. You must confirm your email address before we can send you. Please check your email and follow the instructions.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
×
×
WordPress Popup