Opis inwestycji

Osiedle „SADY” to nowa inwestycja zlokalizowana w prestiżowej części Olsztyna przy ulicy Nowaka/Tuwima. W obrębie inwestycji na przestronnym terenie zielonym powstał budynek wielorodzinny z podziemnymi halami garażowymi, wyposażony w cichobieżne windy. W budynku zaprojektowano 123 lokale mieszkalne wraz z balkonami, w tym 2 apartamenty z przestronnymi tarasami. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska. Niezabudowaną cześć działki zaprojektowano z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców - na obszarze tym znajdować się będą zewnętrzne miejsca postojowe, zaś pozostały przestronny teren zielony zaprojektowano pod kątem stworzenia miejsca rekreacji dla dzieci i dorosłych, w formie alejek spacerowych, siłowni terenowej oraz placu zabaw.
Wysoki standard wykończenia, funkcjonalność oraz przestrzeń i bliskość terenów zielonych sprawiają, że inwestycja ta jest idealna dla ludzi ceniących sobie spokój, komfort i nowoczesność.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z każdym klientem prowadzimy rozmowy indywidualnie.

Wybierz mieszkanie.

Poniżej prezentujemy aktualną ofertę mieszkań DOSTĘPNYCH.

Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska.
Nr mieszkania Kondygnacja Powierzchnia w m2 Liczba pokoi Dostępność Karta
6 I piętro 54,86 2P+K rezerwacja
24 I piętro 56,93 2P+K wolne
30 II piętro 56,93 2P+K wolne
35 parter 56,47 2P+K wolne
36 I piętro 70,88 3P+K rezerwacja
40 I piętro 56,93 2P+K wolne
41 I piętro 56,47 2P+K wolne
55 I piętro 54,35 2P+K rezerwacja
lok. Kond. Pow. w m2 L. pok. D. K.
6 I p 54,86 2P+K rez.
24 I p 56,93 2P+K wol.
30 II p 56,93 2P+K wol.
35 par. 56,47 2P+K wol.
36 I p 70,88 3P+K rez.
40 I p 56,93 2P+K wol.
41 I p 56,47 2P+K wol.
55 I p 54,35 2P+K rez.
Nr m. Ko. Pow. w m2 L. pok. D. K.
62 par. 79,66 4P+K rez.
79 par. 56,77 2P+K rez.
85 I p 70,88 3P+K rez.
111 par. 72,30 2P+K wol.
116 I p 54,86 2P+K sprz.

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana w prestiżowej części Olsztyna przy ulicy Nowaka/Tuwima.
 

Galeria

Biuro sprzedaży

Skontaktuj się z nami


Tarasa Szewczenki 7 (Zatorze)
Pasaż "WAWEL"


Tel. 693 328 390

ekobudolsztyn@ekobud.ostroda.pl

Godziny otwarcia:
Pn. - pt.: 08:00 - 16:00

Wyślij wiadomość

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb przygotowania oferty przez Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego "EKOBUD" Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej „RODO”, Informujemy, że nadsyłając do nas korespondencję w wersji elektronicznej wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w wymiarze i w zakresie określonym w tej korespondencji. W odniesieniu do nadesłanych do nas danych osobowych stajemy się ich Administratorem: P.B.O. „EKOBUD” Sp. z o.o. z siedzibą w Ostródzie. Każdemu nadsyłającemu korespondencję przysługuje prawo do: informacji o zakresie wykorzystania i statusie swoich danych, sprostowania swoich danych, przetwarzania swoich danych przez Administratora, żądania ograniczenia przetwarzania swoich danych oraz usunięcia tych danych. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia Państwa danych bez dalszego informowania w przypadku otrzymania korespondencji niezamawianej, nieautoryzowanej lub w przypadku braku prawnie uzasadnionego celu przetwarzania. Oświadczamy, że przetwarzanie danych odbywa się w zabezpieczonych systemach utrzymania infrastruktury poczty elektronicznej i strony internetowej, na dyskach komputerów osób upoważnionych do prowadzenia korespondencji. Państwa dane zostaną usunięte z chwilą zakończenia korespondencji. W sytuacji przystąpienia do dalszych negocjacji dane będą chronione wg kolejnych instrukcji.

Informujemy jednocześnie, że osoby prowadzące korespondencję z domeny „ekobud.ostroda.pl” i „pboekobud.pl.” wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych, w zakresie w jakim podane zostały w stopce e-maila wraz z adresem e-mail wyłącznie do prowadzenia korespondencji.

Przedstawione wizualizacje stanowią wstępną poglądową koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera. Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd i kolorystyka budynków/obiektów oraz otoczenia może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.

Partnerzy

Spółka z branży meblarskiej zajmująca się obsługą nie tylko w dziedzinie doradztwa, ale także w działaniach projektowych, aranżacyjnych i montażowych.