Opis inwestycji

Nowo powstałe osiedle budynków wielorodzinnych zlokalizowane w  cichej i spokojnej części miasta Brodnicy, przy ulicy Sudeckiej i  Pienińskiej. Jest to osiedle, na którym znajduje się ukończonych 6 budynków wyposażonych w nowoczesne windy.

Budynki nr 4, nr 5 i nr 6 w części piwnicznej posiadają garaże indywidualne. Z myślą o komforcie i  bezpieczeństwie mieszkańców teren osiedla został ogrodzony, z wjazdem ze  szlabanem i wyposażony w instalację domofonową. Otoczenie osiedla stanowią domy jednorodzinne oraz niska zabudowa co sprawia, że  jest to idealna lokalizacja dla ludzi ceniących sobie spokój i wygodę. Osiedle ma też dobry wyjazd w kierunku Torunia oraz Rypina

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z każdym klientem prowadzimy rozmowy indywidualnie. Telefon do obsługi inwestycji w Brodnicy to 693 328 435

Wybierz mieszkanie

Do każdego lokalu przynależy komórka lokatorska. W poziomie piwnic znajdują się indywidualne garaże o powierzchni od 18 m2 do 22m2.


Tabela o ID 15 nie istnieje.
Tabela o ID 16 nie istnieje.
Tabela o ID 17 nie istnieje.
Tabela o ID 18 nie istnieje.
Tabela o ID 19 nie istnieje.
Tabela o ID 20 nie istnieje.
Tabela o ID 50 nie istnieje.
Tabela o ID 51 nie istnieje.
Tabela o ID 52 nie istnieje.
Tabela o ID 53 nie istnieje.
Tabela o ID 54 nie istnieje.
Tabela o ID 55 nie istnieje.

Lokalizacja

Inwestycja zlokalizowana jest w Brodnicy przy ulicy Sudeckiej, Świętokrzyskiej i Pienińskiej.
 

Galeria

Biuro sprzedaży

Skontaktuj się z nami


Od dnia 20.03.2018 roku biuro sprzedaży
przy ul. 18 Stycznia zostało przeniesione na


ul. Świętokrzyską (teren budowy)
Brodnica


Tel. 693-328-435

deweloper@ekobud.ostroda.pl


Godziny otwarcia:
Pn. - pt.: 12:00 - 16:00

Wyślij wiadomość

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb przygotowania oferty przez Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego "EKOBUD" Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej „RODO”, Informujemy, że nadsyłając do nas korespondencję w wersji elektronicznej wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w wymiarze i w zakresie określonym w tej korespondencji. W odniesieniu do nadesłanych do nas danych osobowych stajemy się ich Administratorem: P.B.O. „EKOBUD” Sp. z o.o. z siedzibą w Ostródzie. Każdemu nadsyłającemu korespondencję przysługuje prawo do: informacji o zakresie wykorzystania i statusie swoich danych, sprostowania swoich danych, przetwarzania swoich danych przez Administratora, żądania ograniczenia przetwarzania swoich danych oraz usunięcia tych danych. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia Państwa danych bez dalszego informowania w przypadku otrzymania korespondencji niezamawianej, nieautoryzowanej lub w przypadku braku prawnie uzasadnionego celu przetwarzania. Oświadczamy, że przetwarzanie danych odbywa się w zabezpieczonych systemach utrzymania infrastruktury poczty elektronicznej i strony internetowej, na dyskach komputerów osób upoważnionych do prowadzenia korespondencji. Państwa dane zostaną usunięte z chwilą zakończenia korespondencji. W sytuacji przystąpienia do dalszych negocjacji dane będą chronione wg kolejnych instrukcji.

    Informujemy jednocześnie, że osoby prowadzące korespondencję z domeny „ekobud.ostroda.pl” i „pboekobud.pl.” wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych, w zakresie w jakim podane zostały w stopce e-maila wraz z adresem e-mail wyłącznie do prowadzenia korespondencji.

    Przedstawione wizualizacje stanowią wstępną poglądową koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera. Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów nie stanowią oferty w  rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd i kolorystyka budynków/obiektów oraz otoczenia może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.