Opis inwestycji

Kamienica przy Rynku, to nowa inwestycja deweloperska znajdująca się przy Placu Tysiąclecia w samym centrum Ostródy. Kameralny budynek nawiązujący architekturą do pięknych zabytkowych kamienic powstanie w otoczeniu zieleni nad brzegiem rzeki Drwęcy. Inwestycja wyróżnia się elegancką prostotą, jednocześnie wkomponowując się w istniejącą zabudowę.

W budynku zaprojektowano 39 lokali mieszkalnych zlokalizowanych na 3 piętrach z ekspozycją na Plac Tysiąclecia i ulicę Drwęcką, natomiast na parterze przewidziano 7 lokali usługowych. Pozostałą część parteru zaprojektowano jako garaże indywidualne. Komfortową komunikację w budynku zapewniają przestronne klatki schodowe oraz wygodna winda.
Inwestycja jest już ukończona - budynek został oddany do użytku.Poniżej prezentujemy listę DOSTĘPNYCH mieszkań.
Rozwiązania projektowe oraz szczegóły cenowe dotyczące tej inwestycji są dostępne w Naszym Biurze sprzedaży.

Wybierz mieszkanie

W budynku zaprojektowano 39 lokali mieszkalnych zlokalizowanych na 3 piętrach - poniżej przedstawiamy listę dostępnych mieszkań. Na parterze przewidziano 7 lokali usługowych z ekspozycją na Plac - jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ich wynajmem zachęcamy do zapoznania się z ofertą Spółki w zakładce "lokale usługowe".
Nr mieszkania Kondygnacja Powierzchnia w m2 Liczba pokoi Dostępność Karta
12 I piętro 66,47 3P+K wolne
18 III piętro 65,51 3P+K wolne
19 I piętro 66,49 3P+K wolne
25 III piętro 63,84 3P+K wolne
26 III piętro 51,08 2P+K rezerwacja
28 I piętro 68,39 3P+K+piwnica wolne
32 III piętro 67,18 3P+K+piwnica wolne
34 I piętro 70,02 3P+K+piwnica wolne
38 III piętro 68,91 3P+K+piwnica wolne
Nr m Ko. Pow. w m2 L. pok. D. K.
12 I p. 66,47 3P+K wol.
18 III p. 65,51 3P+K wol.
19 I p. 66,49 3P+K wol.
25 III p. 63,84 3P+K wol.
26 III p. 51,08 2P+K rez.
28 I p. 68,39 3P+K wol.
32 III p. 67,18 3P+K wol.
34 I p. 70,02 3P+K wol.
38 III p. 68,91 3P+K wol.

Lokalizacja

 

Galeria

Biuro sprzedaży

Skontaktuj się z nami


ul. Przemysłowa 8
14-100 Ostróda


Tel. 89 646-22-76

deweloper@ekobud.ostroda.pl

Godziny otwarcia:
Pn. - pt.: 07:00 - 15:00

Wyślij wiadomość

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb przygotowania oferty przez Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego "EKOBUD" Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej „RODO”, Informujemy, że nadsyłając do nas korespondencję w wersji elektronicznej wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w wymiarze i w zakresie określonym w tej korespondencji. W odniesieniu do nadesłanych do nas danych osobowych stajemy się ich Administratorem: P.B.O. „EKOBUD” Sp. z o.o. z siedzibą w Ostródzie. Każdemu nadsyłającemu korespondencję przysługuje prawo do: informacji o zakresie wykorzystania i statusie swoich danych, sprostowania swoich danych, przetwarzania swoich danych przez Administratora, żądania ograniczenia przetwarzania swoich danych oraz usunięcia tych danych. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia Państwa danych bez dalszego informowania w przypadku otrzymania korespondencji niezamawianej, nieautoryzowanej lub w przypadku braku prawnie uzasadnionego celu przetwarzania. Oświadczamy, że przetwarzanie danych odbywa się w zabezpieczonych systemach utrzymania infrastruktury poczty elektronicznej i strony internetowej, na dyskach komputerów osób upoważnionych do prowadzenia korespondencji. Państwa dane zostaną usunięte z chwilą zakończenia korespondencji. W sytuacji przystąpienia do dalszych negocjacji dane będą chronione wg kolejnych instrukcji.

Informujemy jednocześnie, że osoby prowadzące korespondencję z domeny „ekobud.ostroda.pl” i „pboekobud.pl.” wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych, w zakresie w jakim podane zostały w stopce e-maila wraz z adresem e-mail wyłącznie do prowadzenia korespondencji.


Przedstawione wizualizacje stanowią wstępną poglądową koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera. Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd i kolorystyka budynków/obiektów oraz otoczenia może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.