Opis inwestycji

Nowa inwestycja w Olsztynku przy ulicy Kolejowej/Jana Pawła II, to budynek o nowoczesnym charakterze, którego kolorystyka elewacji podkreśla walory architektoniczne budynku. Na 4 kondygnacjach znajdzie się 71 funkcjonalnych mieszkań, od 40 - metrowych kawalerek po funkcjonalne i przestronne 70 - metrowe rodzinne mieszkania. Nasza oferta dotyczy sprzedaży lokalu mieszkalnego wraz z piwnicą oraz indywidualnym miejscem postojowym w podziemnej hali garażowej. Lokalizacja inwestycji zapewnia doskonały dostęp do wielu punków usługowo-handlowych oraz wygodny dojazd do arterii drogowych w kierunku Olsztyna i Ostródy oraz połączenia PKP ze stolicą województwa. Planowany termin przekazywania mieszkań to koniec III kwartału 2020 roku. Oferta, rozwiązania projektowe oraz wszelkie szczegóły cenowe dotyczące tej inwestycji są dostępne w Naszych Biurach Sprzedaży w Ostródzie i Olsztynie.

Wybierz mieszkanie

W trzypiętrowym budynku zaprojektowano 71 funkcjonalnych mieszkań. Poniżej znajdziecie Państwo WYŁĄCZNIE WOLNE / DOSTĘPNE mieszkania.

Lokal nr Kondygnacja Powierzchnia w m2 Liczba pokoi Dostępność Karta
41 I piętro 68,78 2P+1A sprzedane
47 III piętro 68,36 2P+1A sprzedane
50 parter 68,78 2P+1A sprzedane
53 I piętro 68,78 2P+1A sprzedane
56 II piętro 68,36 2P + 1A sprzedane
Nr m Ko. Pow. w m2 L. pok. D. K.
41 I p 68,78 2P+1A sprz.
47 III p 68,36 2P+1A sprz.
50 par. 68,78 2P+1A sprz.
53 I p 68,78 2P+1A sprz.
56 II p 68,36 2P+1A sprz.

Lokalizacja

 

Galeria

Wizualizacja mieszkań

Biuro sprzedaży

Skontaktuj się z nami


BIURO W OLSZTYNIE
ul. Tarasa Szewczenki 7 (Zatorze)
Pasaż "WAWEL", Olsztyn


Tel. 693 328 390

ekobudolsztyn@ekobud.ostroda.pl

Godziny otwarcia:
obsługa telefoniczna codziennie od poniedziałku do piątku: 07:00 - 15:00
spotkania z Klientami - po wcześniejszym umówieniu się - organizujemy w poniedziałek, środę i piątek w godzinach 07:00 - 15:00BIURO W OSTRÓDZIE
ul. Przemysłowa 8
14-100 Ostróda


Tel. 89 646-22-71 wew. 24 i 27

deweloper@ekobud.ostroda.pl

Godziny otwarcia:
Pn. - pt.: 07:00 - 15:00

Wyślij wiadomość

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb przygotowania oferty przez Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego "EKOBUD" Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej „RODO”, Informujemy, że nadsyłając do nas korespondencję w wersji elektronicznej wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w wymiarze i w zakresie określonym w tej korespondencji. W odniesieniu do nadesłanych do nas danych osobowych stajemy się ich Administratorem: P.B.O. „EKOBUD” Sp. z o.o. z siedzibą w Ostródzie. Każdemu nadsyłającemu korespondencję przysługuje prawo do: informacji o zakresie wykorzystania i statusie swoich danych, sprostowania swoich danych, przetwarzania swoich danych przez Administratora, żądania ograniczenia przetwarzania swoich danych oraz usunięcia tych danych. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia Państwa danych bez dalszego informowania w przypadku otrzymania korespondencji niezamawianej, nieautoryzowanej lub w przypadku braku prawnie uzasadnionego celu przetwarzania. Oświadczamy, że przetwarzanie danych odbywa się w zabezpieczonych systemach utrzymania infrastruktury poczty elektronicznej i strony internetowej, na dyskach komputerów osób upoważnionych do prowadzenia korespondencji. Państwa dane zostaną usunięte z chwilą zakończenia korespondencji. W sytuacji przystąpienia do dalszych negocjacji dane będą chronione wg kolejnych instrukcji.

    Informujemy jednocześnie, że osoby prowadzące korespondencję z domeny „ekobud.ostroda.pl” i „pboekobud.pl.” wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych, w zakresie w jakim podane zostały w stopce e-maila wraz z adresem e-mail wyłącznie do prowadzenia korespondencji.

    Przedstawione wizualizacje stanowią wstępną poglądową koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera. Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd i kolorystyka budynków/obiektów oraz otoczenia może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.