Ekobud

Osiedle "Central Park" w Ostródzie-Kajkowie

Liczba mieszkań 108
Powierzchnia użytkowa 31 - 66 m2
Liczba pięter 3
Ilość kondygnacji nadziemnych 4
Miejsca postojowe w garażu podziemnym NIE
Garaże indywidualne TAK
Windy TAK

od  zł / m2

Skontaktuj się z namiPomożemy Ci dokonać wyboru
przejdź

Zobacz aktualną ofertę mieszkaniową

Nowo powstający zespół 4 budynków wielorodzinnych , zlokalizowany jest w Kajkowie w pobliżu jeziora Sajmino. Cała inwestycja jest zlokalizowana na wzniesieniu co daje piekne nasłonecznienie mieszkań. Wokół inwestycji znajdują się tereny, które porastają drzewa i krzewy co sprawia wspaniały komfort do mieszkania. Wrażenie jest jakby osiedle powstawało w centrum lasu, a jednocześnie porastające tam drzewa i krzewy nie powodują przysłaniania promieni słonecznych. Jest to idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie ciszę i spokój, a jednocześnie lubiących czynny wypoczynek i spacery na łonie natury. Do osiedla można dojechać od strony ulicy Świetlińskiej, droga gminną. W planach jest również wykonanie dojazdu od ulicy Jeziornej.
Osiedle będzie monitorowane. W każdym z budynków będzie mozliwość zakupienia indywidualnego garażu. W cenie do lokalu będzie przynależna komórka lokatorska.
Zapraszamy

  • budynek cztero-kondygnacyjny

 

WYKONANIE:

Szczegóły dotyczące wykonawstwa budynku jak i standardu wykończenia poszczególnych lokali dostępne w biurze sprzedaży w Ostródzie przy ul. Przemysłowej 8.

 

Przedstawione wizualizacje stanowią wstępną poglądową koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera. Wszystkie wizualizacje  budynków/obiektów nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd i kolorystyka budynków/obiektów oraz otoczenia może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.

 

Zdjęcia:

Nasi partnerzy

Szybki kontakt

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz!

Tel. 89 646-22-71 / 89 646-22-76