Opis inwestycji

Nasza inwestycja przy ul. Jaśminowej (dawniej: ul. Wilczej) to najlepszy wybór dla tych, którzy chcą mieszkać z dala od zatłoczonego miasta, chcą cieszyć się bliskością natury a jednocześnie w sposób szybki i łatwy dostać się do pracy i realizować potrzeby dnia codziennego. Nowo powstające osiedle zaprojektowaliśmy tak, aby w zależności od Państwa potrzeb zaoferować małe kawalerki (od 39 m2), optymalne dwupokojowe lokale (ok. 50m2), prorodzinne i przestronne mieszkania (ok. 68m2). Dla komfortu mieszkańców zostały zaprojektowane liczne naziemne i bezpłatne miejsca postojowe oraz indywidualne garaże. W cenie każdego mieszkania oferujemy Państwu gratis piwnicę. Układy mieszkań gwarantują funkcjonalność, dobre nasłonecznienie oraz kameralność. Na terenie osiedla zaprojektowany został plac zabaw, tak by dzieci mogły bawić się w bliskim sąsiedztwie domu, pod okiem Rodziców. Olsztynek to świetna lokalizacja do stworzenia swojego centrum życia. Bliskość lasów sosnowych i kilkudziesięciu jezior na terenie gminy pozwala cieszyć się miłośnikom natury jej walorami. Liczne trasy rowerowe to gwarant relaksu po całym tygodniu pracy.
Termin ukończenia budynku nr 1 to czerwiec 2022 rok. Termin realizacji budynku nr 3 i 4 to styczeń 2024r.
Zachęcamy do obejrzenia wizualizacji aranżacji mieszkań, przygotowanych przez Biuro Projektowe Nowak Architekci.
 
 

Wybierz mieszkanie

W trzypiętrowym budynku nr 1 zaprojektowano 52 funkcjonalne mieszkania. W kolejnych budynkach nr 3 i 4 zaprojektowano po 40 mieszkań. Poniżej znajdziecie Państwo WYŁĄCZNIE WOLNE / DOSTĘPNE mieszkania.

W chwili obecnej w budowie i sprzedaży dostępne są lokale w budynku nr 1, 3 oraz 4 (oznaczone kolorem zielonym).

Plany pięter

Parter:
I piętro:
II piętro:
Poddasze:
Piwnica:

Lokalizacja

 

Galeria

Wizualizacja mieszkań

Biuro sprzedaży

Skontaktuj się z nami


BIURO W OLSZTYNIE
ul. Tarasa Szewczenki 7 (Zatorze)
Pasaż "WAWEL", Olsztyn


Tel. 693 328 390

ekobudolsztyn@ekobud.ostroda.pl

Godziny otwarcia:
Pon. - pt: 07:00 - 15:00


BIURO W OSTRÓDZIE
ul. Przemysłowa 8
14-100 Ostróda


Tel. 89 646-22-71 wew. 24 i 27

deweloper@ekobud.ostroda.pl

Godziny otwarcia:
Pn. - pt.: 07:00 - 15:00

Wyślij wiadomość

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb przygotowania oferty przez Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego "EKOBUD" Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej „RODO”, Informujemy, że nadsyłając do nas korespondencję w wersji elektronicznej wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w wymiarze i w zakresie określonym w tej korespondencji. W odniesieniu do nadesłanych do nas danych osobowych stajemy się ich Administratorem: P.B.O. „EKOBUD” Sp. z o.o. z siedzibą w Ostródzie. Każdemu nadsyłającemu korespondencję przysługuje prawo do: informacji o zakresie wykorzystania i statusie swoich danych, sprostowania swoich danych, przetwarzania swoich danych przez Administratora, żądania ograniczenia przetwarzania swoich danych oraz usunięcia tych danych. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia Państwa danych bez dalszego informowania w przypadku otrzymania korespondencji niezamawianej, nieautoryzowanej lub w przypadku braku prawnie uzasadnionego celu przetwarzania. Oświadczamy, że przetwarzanie danych odbywa się w zabezpieczonych systemach utrzymania infrastruktury poczty elektronicznej i strony internetowej, na dyskach komputerów osób upoważnionych do prowadzenia korespondencji. Państwa dane zostaną usunięte z chwilą zakończenia korespondencji. W sytuacji przystąpienia do dalszych negocjacji dane będą chronione wg kolejnych instrukcji.

    Informujemy jednocześnie, że osoby prowadzące korespondencję z domeny „ekobud.ostroda.pl” i „pboekobud.pl.” wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych, w zakresie w jakim podane zostały w stopce e-maila wraz z adresem e-mail wyłącznie do prowadzenia korespondencji.

    Przedstawione wizualizacje stanowią wstępną poglądową koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera. Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd i kolorystyka budynków/obiektów oraz otoczenia może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.