Opis inwestycji

Nowo powstające osiedle "Brodnica Centrum" znajduje się przy ul. 18 stycznia w Brodnicy. Będzie się składało z trzech budynków cztero pietrowych z pięknymi dużymi balkonami. W każdym z budynków będą windy. Do każdego lokalu bedzie przynależeć komórka lokatorska. Pod częścią budynku nr 1 i nr 3 znajdować bedzie sie garaż podziemny na 23 stanowiska. Na terenie bedzie z lokalizowany również budynek z siedmioma indywidualnymi garażami. Cała inwestycja jest zlokalizowana blisko centrum Brodnicy. Dobrze skomunikowana z pozostałymi dzielnicami miasta. W budynkach będą znajdowały sie lokale o powierzchni od 37m2 do 68m2. Istnieje możliwość połączenia mieszkań. Zapraszamy do zapoznania sie z szczegółową ofertą.

W każdym z budynków będą windy. Do każdego lokalu bedzie przynależeć komórka lokatorska.

Lokalizacja

Inwestycja położona jest w atrakcyjnej części miasta, bardzo dobrze skomunikowanej z pozostałymi dzielnicami. W pobliżu znajduje się park nad rzeką Drwęcą, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz wiele punktów handlowo – usługowych. Niska zabudowa i nowoczesna architektura sprawiają, że inwestycja świetnie współgra z otaczającym ją terenem.
 

Galeria

Biuro sprzedaży

Skontaktuj się z nami


Od Dnia 20.03.2018 roku biuro sprzedaży
przy ul. 18 Stycznia zostało przeniesione na


ul. Świętokrzyska (teren budowy)
Brodnica


Tel. 693-328-435

deweloper@ekobud.ostroda.pl


Godziny otwarcia:
Pn. - pt.: 12:00 - 16:00

Wyślij wiadomość

Przedstawione wizualizacje stanowią wstępną poglądową koncepcję, zaś szczegóły określa dokumentacja projektowa dostępna w biurze dewelopera. Wszystkie wizualizacje budynków/obiektów nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd i kolorystyka budynków/obiektów oraz otoczenia może różnić się od budynków/obiektów prezentowanych na wizualizacjach.